گاهاً ممکن است برخی از افراد را مشاهده نموده باشید که با گوش فرا دادن به موسیقی های غمگین لذّت می‌ برند. امّا آیا می دانید که چرا واقعاً برخی از اشخاص این گونه می باشند؟ حال پلی لیست آهنگ های غمگین چیست؟ آیا می دانید؟

بهتر است در امتداد این متن با ما همراه گردید. قطعاً این گونه ما می توانیم شما را با جوانب گوناگون آهنگ غمگین و نیز پلی لیست آهنگ های غمگین آشنا سازیم. توصیه می کنیم تا پایان این متن از خود همراه ما باشید.

موسیقی به شیوه های منحصر به فرد و مختلفی بر روی مغز ما اثر می گذارند. به عنوان نمونه؛ موزیک های با ریتم های تند به کار کردن و نیز موزیک های کلاسیک به تمرکز ما کمک می نمایند. حتی موزیک های غمگین نیز اثر خود را بر جای می گذارند. آیا میدانید که ما به چه علّت به پلی لیست گوش فرا می دهیم و چرا آن در پلی لیست آهنگ های غمگین ما وجود دارد.

موسیقی غمگین برای هر فردی طعم خاصی را برجای می گذارد‌. بیشتر اشخاص با یک آهنگ خاص ارتباط برقرار می نمایند و تجربه متفاوتی از هر یک از قطعات موسیقی دارند.

اکنون تحقیقاتی انجام شده که نشان می دهد که این قبیل از موسیقی میتواند ناشی از لذّت، راحتی یا آن که درد برای اشخاص گوناگون نیز باشد. به عبارتی در این نوع از پژوهش اثرات آهنگ های غمگین را بر هیجانات وارسی نموده اند.

پلی لیست آهنگ های عاشقانه

✓ آیا موسیقی غمگین به زمان ناراحتی گزینه ی مطلوبی است؟

پژوهشگران دریافتند اشخاص ترجیح می دهند به هنگام ناراحتی خود به آهنگ های غمگین و سوزناک گوش فرا دهند. به عبارتی تحقیقات این گونه نشان داده است، گوش فرا دادن به موسیقی ضمن شرایط استرس و یا روانی بسیار می تواند کمک کننده باشد. بسیاری از اشخاص زمانی که احساس ناراحتی، غم و یا اندوه دارند، به موسیقی گوش فرا می دهند و علّت آن را در تسکین دردهای خود خلاصه می دارند.

آنها این گونه می گویند که موسیقی بدان ها احساس آرامش می دهد.

✓ آیا موسیقی غمگین به زمان ناراحتی گزینه ی مطلوبی است؟ -وبسایت موزیک بترکون

مجموعه ای از این اشخاص عادتِ گوش دادن به آهنگ غمگین در زمان افسردگی خود دارند، ولیکن این که آیا این قبیل از موسیقی ها در کم نمودن این احساس از خود نقش ایفا می کنند و یا خیر را محققان جواب می دهند. تحقیقات صورت گرفته حاکی از آن می باشد که موسیقی غمگین در غلبه نمودن بر احساس غم و اندوه اثر گذار می باشد. محققان چنین می گویند که گوش فرا دادن به آهنگ غمگین در بعضی از اشخاص منجر به ایجاد لذّت منوط بر آهنگ است.

آن ها این گونه مطرح می نمایند که؛ گوش فرا دادن به موسیقی های غمگین در بعضی از اشخاص به دلیل بر انگیختن خاطره ها، منجر به ایجاد احساس راحتی و آسودگی می گردد. با این وجود، بخش قابل ملاحظه‌ای از جامعه آماری نیز اظهار داشته اند که به دلیل گوش فرا دادن به آهنگ های غمناک، تجربه های دردناک داشته اند که منوط بر فقدان های فردی چون؛ از دست دادن عزیزان خود، طلاق، به هم خوردن رابطه های خود، یا… می باشد.

از این جهت بهتر است چنین بگوییم که؛ گوش فرا دادن به موسیقی های غم انگیز با سه حالت چون؛ لذّت، آرامش، درد ارتباط دارد.

یافته ها چنین نشان داده است گوش فرا دادن به این گونه موسیقی در برخی اشخاص همراه با کسب لذّت از موسیقی و در بعضی دیگر همراه با احساس راحتی و آرامش است. حال آن که ممکن است در برخی دیگر از اشخاص احساس بر انگیخت‌گی احساس را به همراه داشته باشد. با این وجود بهتر است چنین بگوییم که اشخاص بسیاری به هنگام احساس ناراحتی و غم به آهنگ های غمگین گوش فرا می دهند.

✓ پلی لیست در سایت موزیک بترکون؛

حال با این وجود بهتر است به پلی لیست آهنگ های غمگین در وب سایت موزیک بترکون اشاره نماییم. شما می توانید تنها در وب سایت ما کمی قدم بزنید. اکنون چه مشاهده می کنید؟ آهنگ های بسیار از خواننده های متنوع! آیا دوست دارید برای خود یک پلی لیست از آهنگ های غمگین ایجاد نمایید؟ و امّا چگونه؟ شما امکان دارد از آهنگ های غمگین بسیاری خوشتان آمده باشد که مایل باشید تمامی آن را ذخیره کنید. نگران نباشید.

چرا که به انجام رساندن این امر چندان کار سختی به نظر نمی رسد. تنها کافی است موسیقی مورد نظر خود را انتخاب نموده و با انتخاب نموده گزینه ((ذخیره کردن)) آهنگ مورد نظر را به پلی لیست آهنگ های غمگین بی افزایید.

دوستان گرامی امیدواریم که ما بتوانیم با گذر روزها در کنار شما عزیزان پیشرفت کنیم.

✓ پلی لیست در سایت بترکون؛ -وبسایت موزیک بترکون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست