پلی لیست آهنگ های غمگین:

گاهاً ممکن است برخی از افراد را مشاهده نموده باشید که با گوش فرا دادن به موسیقی های غمگین لذّت می‌ برند. امّا آیا می دانید که چرا واقعاً برخی از اشخاص این گونه می باشند؟ حال پلی لیست آهنگ های غمگین چیست؟ آیا می دانید؟ بهتر است در امتداد این متن با ما همراه گردید. قطعاً این گونه ما می توانیم شما را با جوانب گوناگون آهنگ غمگین و نیز پلی لیست آهنگ های غمگین آشنا سازیم. توصیه می کنیم تا پایان این متن از خود همراه ما باشید.

موسیقی به شیوه های منحصر به فرد و مختلفی بر روی مغز ما اثر می گذارند. به عنوان نمونه؛ موزیک های با ریتم های تند به کار کردن و نیز موزیک های کلاسیک به تمرکز ما کمک می نمایند. حتی موزیک های غمگین نیز اثر خود را بر جای می گذارند. آیا میدانید که ما به چه علّت به پلی لیست گوش فرا می دهیم و چرا آن در پلی لیست آهنگ های غمگین ما وجود دارد.

موسیقی غمگین برای هر فردی طعم خاصی را برجای می گذارد‌. بیشتر اشخاص با یک آهنگ خاص ارتباط برقرار می نمایند و تجربه متفاوتی از هر یک از قطعات موسیقی دارند. اکنون تحقیقاتی انجام شده که نشان می دهد که این قبیل از موسیقی میتواند ناشی از لذّت، راحتی یا آن که درد برای اشخاص گوناگون نیز باشد. به عبارتی در این نوع از پژوهش اثرات آهنگ های غمگین را بر هیجانات وارسی نموده اند.

 

پیشنهاد سایت موزیک بترکون برای شما همراهان گرامی : پلی لیست آهنگ های عاشقانه

آیا موسیقی غمگین به زمان ناراحتی گزینه ی مطلوبی است؟

پژوهشگران دریافتند اشخاص ترجیح می دهند به هنگام ناراحتی خود به آهنگ های غمگین و سوزناک گوش فرا دهند. به عبارتی تحقیقات این گونه نشان داده است، گوش فرا دادن به موسیقی ضمن شرایط استرس و یا روانی بسیار می تواند کمک کننده باشد. بسیاری از اشخاص زمانی که احساس ناراحتی، غم و یا اندوه دارند، به موسیقی گوش فرا می دهند و علّت آن را در تسکین دردهای خود خلاصه می دارند. آنها این گونه می گویند که موسیقی بدان ها احساس آرامش می دهد.

✓ آیا موسیقی غمگین به زمان ناراحتی گزینه ی مطلوبی است؟ -وبسایت موزیک بترکون

مجموعه ای از این اشخاص عادتِ گوش دادن به آهنگ غمگین در زمان افسردگی خود دارند، ولیکن این که آیا این قبیل از موسیقی ها در کم نمودن این احساس از خود نقش ایفا می کنند و یا خیر را محققان جواب می دهند. تحقیقات صورت گرفته حاکی از آن می باشد که موسیقی غمگین در غلبه نمودن بر احساس غم و اندوه اثر گذار می باشد. محققان چنین می گویند که گوش فرا دادن به آهنگ غمگین در بعضی از اشخاص منجر به ایجاد لذّت منوط بر آهنگ است. همچنین در برخی از اوقات دانلود آهنگ بی کلام احساسی و آرامش بخش و یا حتی غمگین می تواند لحظاتی خاطره انگیز را برای شما رقم بزند و تا مدت ها این دسته از آهنگ ها جزو علایق حتمی شما قرار بگیرند.

آن ها این گونه مطرح می نمایند که؛ گوش فرا دادن به موسیقی های غمگین در بعضی از اشخاص به دلیل بر انگیختن خاطره ها، منجر به ایجاد احساس راحتی و آسودگی می گردد. با این وجود، بخش قابل ملاحظه‌ای از جامعه آماری نیز اظهار داشته اند که به دلیل گوش فرا دادن به آهنگ های غمناک، تجربه های دردناک داشته اند که منوط بر فقدان های فردی چون؛ از دست دادن عزیزان خود، طلاق، به هم خوردن رابطه های خود، یا… می باشد.

از این جهت بهتر است چنین بگوییم که؛ گوش فرا دادن به موسیقی های غم انگیز با سه حالت چون؛ لذّت، آرامش، درد ارتباط دارد. یافته ها چنین نشان داده است گوش فرا دادن به این گونه موسیقی در برخی اشخاص همراه با کسب لذّت از موسیقی و در بعضی دیگر همراه با احساس راحتی و آرامش است. حال آن که ممکن است در برخی دیگر از اشخاص احساس بر انگیخت‌گی احساس را به همراه داشته باشد. با این وجود بهتر است چنین بگوییم که اشخاص بسیاری به هنگام احساس ناراحتی و غم به آهنگ های غمگین گوش فرا می دهند.

پلی لیست در سایت موزیک بترکون؛

حال با این وجود بهتر است به پلی لیست آهنگ های غمگین در وب سایت موزیک بترکون اشاره نماییم. شما می توانید تنها در وب سایت ما کمی قدم بزنید. اکنون چه مشاهده می کنید؟ آهنگ های بسیار از خواننده های متنوع! آیا دوست دارید برای خود یک پلی لیست از آهنگ های غمگین ایجاد نمایید؟ و امّا چگونه؟ شما امکان دارد از آهنگ های غمگین بسیاری خوشتان آمده باشد که مایل باشید تمامی آن را ذخیره کنید. نگران نباشید.

چرا که به انجام رساندن این امر چندان کار سختی به نظر نمی رسد. تنها کافی است موسیقی مورد نظر خود را انتخاب نموده و با انتخاب نموده گزینه ((ذخیره کردن)) آهنگ مورد نظر را به پلی لیست آهنگ های غمگین بی افزایید. دوستان گرامی امیدواریم که ما بتوانیم با گذر روزها در کنار شما عزیزان پیشرفت کنیم.

✓ پلی لیست در سایت بترکون؛ -وبسایت موزیک بترکون

 

دانلود آهنگ غمگین جدید از سایت موزیک بترکون :

شما می توانید به راحتی و فقط با یک کلیک ساده در صفحه دانلود آهنگ غمگین جدیدترین آهنگ های احساسی را دانلود کنید. سایت موزیک بترکون همواره در تلاش بوده و هست تا جدیدترین آهنگ های غمناک، تنهایی، احساسی و غمگین را در صفحه ای جداگانه و مشخص برای شما عزیزان گردآوری کند تا در صورت احساس نیاز به دانلود این دسته از آهنگ ها در سریعترین زمان ممکن به آهنگ مورد سلیقه و علاقه خود برسید. آهنگ های جدید غمگین در کیفیت های مختلف 128 و 320 و با متن کامل ترانه برای شما عزیزان آماده شده اند و همچنین شما می توانید به صورت پخش آنلاین با سرعت عالی و مناسب آهنگ مورد علاقه خود را نیز گوش بدید . همیشه همراه شما هستیم با بهترین و جدیدترین آهنگ ها پس نام موزیک بترکون را به خاطر بسپارید.

پلی لیست موزیک غمگین خارجی :


موسیقی غمگین همواره یک جوانب مهم و مؤثر از هنر موسیقی بوده است. آهنگ‌هایی با ملودی‌ها و ترکیبات صدایی که توانسته‌اند احساسات افسرده، غمگین و اندوه‌آور را به شنوندگان منتقل کنند. در این پلی لیست، با موزیک‌های غمگین خارجی که از هنرمندان مختلف به اجرا درآمده‌اند، لحظاتی از اندوه و غم را تجربه خواهید کرد.

 

 1. آهنگ: “Adele – Someone Like You”
 • یک آهنگ کلاسیک که با صدای زیبا و ملایم آدل، احساسات اندوه و افتقاد را به تصویر می‌کشد.
 1. آهنگ: “Sam Smith – Stay With Me”
 • این آهنگ با صدای عالی سم اسمیت و موسیقی آرام و غمناک، حس تنهایی و عشق ناکام را به تصویر می‌کشد.
 1. آهنگ: “Billie Eilish – when the party’s over”
 • بیلی آیلیش با صدای منحصر به فرد خود و موسیقی زیبا، احساسات دلتنگی و خداحافظی را مطرح می‌کند.
 1. آهنگ: “Ed Sheeran – The A Team”
 • آهنگی که با صدای دلنشین اد شیران و ترکیبات ملایم، داستانی از زندگی دشوار را روایت می‌کند.

این پلی لیست، شما را به سفری عمیق به عمق احساسات و اندوه خواهد برد. هر یک از این آهنگ‌ها با ترکیبات موسیقی و صداهای قدرتمند، قادر به ایجاد لحظاتی از همدردی و اتصال عاطفی با شنوندگان هستند.

پلی لیست آهنگ غمگین ایرانی :


موسیقی ایرانی با تاریخ طولانی خود، احساسات و اندوه را با ملودی‌ها و ترانه‌های زیبا به تصویر می‌کشد. در این پلی لیست، با آهنگ‌های غمگین ایرانی که از هنرمندان مختلف اجرا شده‌اند، شما را به یک سفر احساساتی خاص دعوت می‌کنیم. این آهنگ‌ها با ترکیبات موسیقی اصیل و شاعرانه، قدرت داستان‌سرایی را به خوبی دارند.

 

 1. آهنگ: “محسن چاوشی – مدافع حرم”
 • آهنگی که با صدای قوی و احساسی محسن چاوشی، داستان پیروزی و فداکاری را به تصویر می‌کشد.
 1. آهنگ: “غلامرضا صلاحی – خون گریه”
 • آهنگ غمگین و شنیدنیی از غلامرضا صلاحی که با ملودی‌های احساسی، حال و هوای اندوه‌باری ایجاد می‌کند.
 1. آهنگ: “سینا سرلک – زندگی”
 • این آهنگ با صدای دلنشین سینا سرلک و ترکیب ملودی ملایم، درباره زندگی و دلتنگی حرف می‌زند.
 1. آهنگ: “مجید اخشابی – دور از خانه”
 • آهنگی احساسی و دلنشین از مجید اخشابی که درباره تنهایی و دوری از خانه حرف می‌زند.

این پلی لیست غمگین ایرانی با ترانه‌ها و ملودی‌هایی اصیل و شناخته شده، شما را به دنیایی از احساسات عمیق و زیبای موسیقی ایران می‌برد. هر یک از این آهنگ‌ها توانسته‌اند با ترکیب صداها و لحن‌های تلخ، احساسات شنوندگان را به یادآوری و تأمل در برآورده کنند.

پلی لیست آهنگ های کلاسیک غمگین و احساسی :

موسیقی کلاسیک با قدرت خاص خود، توانسته است احساسات عمیق و اندوه را با استفاده از ارکسترال و صداهای ابزارهای مختلف به تصویر بکشد. در این پلی لیست، با آهنگ‌های کلاسیک غمگین و احساسی، شما را به یک سفر صوتی در دنیای زیبا و همچنین اندوه‌انگیز موسیقی کلاسیک دعوت می‌کنیم.

 

 1. آهنگ: “Ludwig van Beethoven – Moonlight Sonata”
 • “سونات مهتاب” اثری کلاسیک از بتهوون که با پیانو شنیدنی و ملایم، حس احساساتی عمیقی را انتقال می‌دهد.
 1. آهنگ: “Pyotr Ilyich Tchaikovsky – Swan Lake, Op. 20: Scene”
 • “دریاچه مرغ‌ها”، یکی از اثرهای زیبای چایکوفسکی که با ملودی‌های افسانه‌ای و حس احساساتی، شنونده را به دنیایی از اندوه و زیبایی می‌برد.
 1. آهنگ: “Samuel Barber – Adagio for Strings, Op. 11”
 • “آداژیو برای استرینگ” اثری بسیار زیبا از ساموئل باربر که با ملودی احساسی و غمگین، لحظاتی از تأمل و عمیق‌فکری ایجاد می‌کند.
 1. آهنگ: “Wolfgang Amadeus Mozart – Requiem in D minor, K. 626: Lacrimosa”
 • “ریکویم” اثر بی‌نظیر موتسارت که با آهنگسازی منحصر به فرد و ملودی‌های احساسی، حس لحظاتی از اندوه و غم را منتقل می‌کند.

این پلی لیست کلاسیک غمگین و احساسی، شما را به دنیایی از زیبایی، اندوه و ارکسترالیتی عمیق می‌برد. هر یک از این آهنگ‌ها توانسته‌اند با استفاده از صداهای ابزارهای مختلف و زبان موسیقی کلاسیک، لحظاتی از شگفتی و غم را در ایجاد کنند.

بهترین آهنگ های غمگین و احساسی ایرانی :


موسیقی ایرانی با تنوع و اصالت خود، توانسته است احساسات عمیق و پویا را با ترکیبات ملودیک و شعر زیبا به تصویر بکشد. در این مقاله، با بهترین آهنگ‌های غمگین و احساسی ایرانی، شما را به یک سفر احساساتی و عاطفی با موسیقی متنوع ایران دعوت می‌کنیم.

 

 1. 1. آهنگ: “محسن چاوشی – قصه‌های کوتاه”
 • این آهنگ اثری شناخته‌شده از محسن چاوشی که با موسیقی متنوع و شعر غم‌انگیز، داستان‌های کوتاه زندگی را روایت می‌کند.
 1. 2. آهنگ: “سینا سرلک – بعد از تو”
 • یک آهنگ احساسی از سینا سرلک که با ملودی‌های زیبا و شعر عاشقانه، حس تنهایی و دلتنگی را به تصویر می‌کشد.
 1. 3. آهنگ: “علیرضا قربانی – کاشکی”
 • آهنگ “کاشکی” اثری زیبا از علیرضا قربانی که با صدای شناخته‌شده و ملودی‌های شجاعت‌آور، دلنشینی و درد عشق را می‌پوشاند.
 1. 4. آهنگ: “همایون شجریان – با یاد تو”
 • این آهنگ با صدای فرامرز اصلانی و موسیقی زیبا، حس عشق و دلتنگی را به تصویر می‌کشد.

این پلی لیست، با بهترین آهنگ‌های غمگین و احساسی ایرانی، شما را به دنیایی از احساسات، عشق، و اندوه می‌برد. هر یک از این آهنگ‌ها با ترکیب شعر زیبا و موسیقی فوق‌العاده، توانسته‌اند احساسات عمیق و متنوعی را به شنوندگان منتقل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست