موزیک ویدیو که نام دیگر آن نماهنگ است، یک فیلم کوتاه یا ویدیویی می باشد که حاوی کامل یک قطعه موسیقی (آهنگ) است. هم اکنون موزیک ویدیوها بیشتر جنبه ی تجاری به خود گرفته اند و صاحب اثر به جهت افزودن بر فروش موسیقی ضبط گردیده از آن بهره خواهد گرفت. از آن سوی که موزیک ها، سبک و فضاهای متفاوتی را دارند هر یک از آن ها هم با یکدیگر متفاوت می باشند. موزیک ویدیویی هم که قرار می باشد، طراحی گردد میبایست متناسب با همین نوع از سبک باشد. به منظور ساخت موزیک ویدیو این چنینی، کارگردان پروژه نیز میبایست با محیط موسیقی و مخاطبان غایت آشنا باشد تا بتواند حس و حال موسیقی را به مخاطب خود منتقل نماید. حال پرطرفدارترین موزیک ویدیوهای ایرانی چیست؟

 

✓ خلاقیت و کارهای هنری؛

بله درست است، در کارهای هنری خلاقیت حرف اول را خواهد زد. چه بسا که به هنگام ساخت و تهیه ی موزیک ویدیو این خصوصیات خود را بیشتر نمایان می سازد. در بخش بسیاری از موارد، نویسنده به همراه کارگردان پروژه، می تواند با خلاقیتی که به پروژه وارد می نماید، علاوه بر کاهش در هزینه های منوط بر تولید، حس و حال بنا بر موسیقی را به مخاطب خود انتقال دهد. حال آن که در صورتی که مخاطب بتواند حس و حال مربوط بر آن را به خوبی بگیرد، موزیک ویدیو را در محیط اینترنت و شبکه های اجتماعی به اشتراک خواهد گذاشت و همین مورد خواهد توانست به برنده و شناخته شدن خواننده کمک شایانی را به همراه خود آورد. به منظور ساختن و تهیه نمودن موزیک ویدیو ها از تکنیک ها و فنون گوناگون فیلم سازی بهره گرفته می شود که یکی از آن حاوی ساخت کلیپ و موزیک ویدیوهای ایرانی است.

درست است، در ساخت و تهیه پرطرفدارترین موزیک ویدیوهای ایرانی نیاز به صرف هزینه نیز خواهد بود. البته که شما به هر میزان دارای برنامه ریزی های دقیق تر و منظم تر باشید خواهید توانست کار خود را بهتر و منظم تر پیش ببرید.

✓ خلاقیت و کارهای هنری؛ -وبسایت موزیک بترکون

✓ ایده در راستای تهیه پرطرفدارترین موزیک ویدیوهای ایرانی؛

الزامی می باشد پیش از گام گذاردن به سوی تهیه و ساخت موزیک ویدیو از ایده و طراحی مناسب به جهت ساخت آن برخوردار باشیم. چرا که در غیر از این حالت تمامی تلاش های صورت گرفته از سوی شما بی نتیجه خواهد ماند و از سویی دیگر مخاطب نمی تواند اثرات بر جای مانده از آن را به خوبی دریافت کند.

✓ در تولید موزیک ویدیو؛

به جهت ساخت و تهیه موزیک ویدیو به دور از ایده پرداز نیازمند شخصیت هایی چون؛ کارگردان، فیلمبردار، هنرپیشه، گریمور، نور پردازی و… خواهیم بود. البته که هم مدیریت گروه یاد شده مهم می باشد و هم ابزار و لوازمی که به جهت تولید موزیک ویدیو در اختیار آنها قرار می گیرد.

✓ پرطرفدارترین موزیک ویدیوهای ایرانی کدام است؟

بله درست است؛ ما در وب سایت بترکون علاوه بر موزیک های متنوع از موزیک ویدیو هم استفاده نموده ایم. حال آن که بهتر است به یک نمونه از آنها که از خواننده برتر و شناخته شده ی ایرانی است، اشاره نماییم.

✓ موزیک ویدیو از میثم ابراهیمی؛

گوشه ای از متن موزیک ویدیو او؛

هر چی دل میشه فداش، میمیره براش فایده نداره…

همش لج می کنه، سر به سر دلم میزاره…

با حالت نگاش و اون خندهاش، دل برده از من…

من سر به هوارو بدجوری کار داده دستم…

دلم حالیش نمیشه، میگه این آخریشه…

تو قلبم تو با اون ناز و ادا هات، کردی ریشه…

سنگتو به تو به سینم زدم، خوشگل گیسو کمند…

نمک می‌ ریزه ریزه ریزه، از چشمات تو یه بند…

دلم حالیش نمیشه، میگه این آخرین…

تو قلبم تو با اون ناز و ادا هات، کردی ریشه…

✓ پرطرفدارترین موزیک ویدیوهای ایرانی کدام است؟ -وبسایت موزیک بترکون

✓ وب سایت بترکون و همراهی ما در این وب سایت؛

شما تا چه میزان وب سایت بترکون را می شناسید؟ آیا می دانید هدف ما از راه اندازی این وب سایت چیست؟ ما چه ها در نظر خود داریم!

ما در این وب سایت همواره در تلاش هستیم که در گام ابتدایی موزیک های پر طرفدار را در اختیار شما قرار دهیم. حال آن که در قدم بعدی خود آن چه که برای شما فراهم ساخته ایم، فضایی در راستای ذخیره ی موزیک های مورد علاقه خود است. ما این لیست را تحت عنوان پلی لیست در اختیار شما قرار خواهیم داد. به گونه ای که شما بتوانید با هر بار مراجعه کردن به سایت آهنگ های مورد علاقه خود را در اختیار داشته باشید. حال آن که در کناره ی موارد نام برده شده، شما می توانید به طریق بترکون موزیک ویدیو هم دانلود نمایید. تنها کافی است اراده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست